Seeds Coat (3.0.0) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: White
da: Hvid

en: Tabs
da: Faner

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Light
da: Lyst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Dark
da: Mørkt

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Footer first
da: Sidefod først

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Footer fourth
da: Sidefod fjerde

en: Site header
da: Sidehovede

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
