Seeds Coat (3.0.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: White
ug: ئاق

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
