Seeds Coat (3.0.2) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: White
cs: Bílá

en: Tabs
cs: Záložky

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Site header
cs: Hlavička webu
