Seeds Coat (3.0.2) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: White
et: Valge

en: Tabs
et: Sakid

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Error message
et: Veateade

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: Footer fifth
et: Viies jalus

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
