Seeds Coat (3.0.2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Status message
jv: Status pesen

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
