Seeds Coat (3.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
