Seeds Coat (8.x-1.11) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
