Seeds Coat (8.x-1.8) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा

en: Site header
hi: साइट हेडर
