Seeds Coat (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: White
ca: Blanc

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Dark
ca: Fosc

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Footer fourth
ca: Quart peu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Featured top
ca: Destacat superior

en: Featured bottom first
ca: Destacat inferior primer

en: Featured bottom second
ca: Destacat inferior segon

en: Featured bottom third
ca: Destacat inferior tercer

en: Footer fifth
ca: Peu cinquè

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
