Seeds Coat (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Tabs
is: Flipar

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?
