Seeds Coat (8.x-1.11) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
