Seeds Developer Helper (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: About
de: Über

en: Inspect
de: Untersuchen

en: Image Style
de: Bildstil

en: Responsive Images
de: Responsive Bilder

en: Responsive Image
de: Responsives Bild
