Seeds Developer Helper (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: About
fi: Tietoja

en: Responsive Image
fi: Responsiivinen kuva
