Seeds Developer Helper (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: About
uk: Про модуль

en: Inspect
uk: Перевірити

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Responsive Images
uk: Адаптивні зображення

en: Responsive Image
uk: Адаптивне зображення
