Seeds Developer Helper (1.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: About
hu: Leírás

en: Inspect
hu: Vizsgálat

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Responsive Images
hu: Alkalmazkodó képek
