Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Text
el: Κείμενο

en: Question
el: Ερώτηση

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
