Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Text
it: Testo

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Languages
it: Lingue

en: Questions
it: Domande

en: Answers
it: Risposte

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Text value
it: Valore testuale
