Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Text
lt: Tekstas

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Languages
lt: Kalbos

en: Questions
lt: Klausimai

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Options elements
lt: Parinkčių elementai
