Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Text
ta: உரை

en: Question
ta: கேள்வி

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
