Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Text
bs: Tekst

en: Question
bs: Pitanje

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Languages
bs: Jezici

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
