Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Text
gl: Texto

en: Question
gl: Pregunta

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Languages
gl: Idiomas

en: Questions
gl: Preguntas

en: Bundle
gl: Paquete

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan
