Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Text
lv: Teksts

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Languages
lv: Valodas

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Bundle
lv: Komplekts
