Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Text
hu: Szöveg

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Questions
hu: Kérdések

en: Answers
hu: Válaszok

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
