Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta6) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Text
ja: テキスト

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Languages
ja: 言語

en: Questions
ja: 質問

en: Answers
ja: 解答

en: Bundle
ja: バンドル

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Text value
ja: テキスト値

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
