Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Text
pl: Tekst

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Languages
pl: Języki

en: Questions
pl: Pytania

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
