Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Text
ne: अक्षर

en: Question
ne: प्रश्न

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Bundle
ne: पोका
