Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta7) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Languages
sv: Språk

en: Questions
sv: Frågor

en: Answers
sv: Svar

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Text value
sv: Textvärde

en: Refresh token
sv: Uppdatera ersättningstecken

en: The access token type.
sv: Typ av åtkomsttoken.

en: Auth code
sv: Authentiseringskod

en: The auth code type.
sv: Autentiseringskodstypen

en: The refresh token type.
sv: Typen av uppdateringstoken.
