Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta8) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Text
da: Tekst

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Languages
da: Sprog

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Answers
da: Svar

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Text value
da: Tekstværdi

en: Layout Builder
da: Layout Bygger

en: Options elements
da: Valgmuligheder elementer
