Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Question
te: ప్రశ్న

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Languages
te: భాషలు

en: Questions
te: ప్రశ్నలు
