Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta9) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Text
et: Tekst

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Languages
et: Keeled

en: Bundle
et: kogum

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
