Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta9) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Text
id: Teks

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Questions
id: Soal

en: Bundle
id: Bundel

en: Text value
id: Isi teks

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
