Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta9) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Languages
ro: Limbi

en: Questions
ro: Întrebări

en: Bundle
ro: Pachet

en: Access Token
ro: Token de acces

en: Text value
ro: Valoare text
