Seeds Headless Using NextJS (1.0.0-beta9) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Text
th: ข้อความ

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Questions
th: คำถาม

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Text value
th: ค่าข้อความ
