Seeds Headless Using NextJS (1.0.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Text
es: Texto

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Languages
es: Idiomas

en: Menu Items
es: Elementos de menú

en: Questions
es: Preguntas

en: Answers
es: Respuestas

en: Bundle
es: Paquete

en: Breadcrumbs
es: Enlaces de ayuda a la navegación

en: Text value
es: Valor de texto

en: Options elements
es: Elementos de opciones
