Seeds Headless Using NextJS (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Text
fr: Texte

en: Answer
fr: Réponse

en: This field is required.
fr: Ce champ est requis.

en: Languages
fr: Langues

en: Menu Items
fr: Éléments de menu

en: Answers
fr: Réponses

en: Bundle
fr: Type

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Text value
fr: Valeur textuelle

en: Options elements
fr: Éléments d'options
