Seeds Headless Using NextJS (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Text
hy: Տեքստ

en: Question
hy: Հարց

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
