Seeds Headless Using NextJS (1.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Text
ru: Текст

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Languages
ru: Языки

en: Questions
ru: Вопросы

en: Answers
ru: Ответы

en: Bundle
ru: Набор

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Text value
ru: Текстовое значение

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
