Seeds Headless Using NextJS (1.0.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Text
eu: Testua

en: Question
eu: Galdera

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Questions
eu: Galderak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Text value
eu: Testu balioa
