Seeds Headless Using NextJS (1.0.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Text
is: Texti

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Languages
is: Tungumál

en: Questions
is: Spurningar
