Seeds Headless Using NextJS (1.0.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Text
tr: Metin

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Languages
tr: Diller

en: Questions
tr: Sorular

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Text value
tr: Metin değeri

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
