Seeds Headless Using NextJS (1.0.4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Text
uk: Текст

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Languages
uk: Мови

en: Menu Items
uk: Пункти меню

en: Questions
uk: Питання

en: Answers
uk: Відповіді

en: Bundle
uk: Пакет

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Text value
uk: Текстове значення

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Options elements
uk: Елементи варіантів
