Seeds Headless Using NextJS (1.0.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Languages
ca: Llengües

en: Questions
ca: Preguntes

en: Answers
ca: Respostes

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Text value
ca: Valor de tipus text
