Seeds Headless Using NextJS (1.0.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Text
fa: متن

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Bundle
fa: بسته

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
