Seeds Headless Using NextJS (1.0.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Text
sr: Текст

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Languages
sr: Језици

en: Bundle
sr: Пакет

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
