Seeds Headless Using NextJS (1.0.6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Text
eo: Teksto

en: Question
eo: Demando

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Bundle
eo: Fasko
