Seeds Headless Using NextJS (1.0.6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Text
fi: Teksti

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Languages
fi: Kielet

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Bundle
fi: Paketti

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Text value
fi: Tekstin arvo
