Seeds Headless Using NextJS (1.0.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Languages
cs: Jazyky

en: Questions
cs: Otázky

en: Answers
cs: Odpovědi

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Text value
cs: Textová hodnota
