Seeds Headless Using NextJS (1.0.7) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Question
de: Frage

en: Answer
de: Antwort

en: This field is required.
de: Diese Feld ist erforderlich.

en: Languages
de: Sprachen

en: Questions
de: Fragen

en: Answers
de: Antworten

en: Bundle
de: Subtyp

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: Text value
de: Textwert

en: Refresh token
de: Refresh-Token

en: Options elements
de: Optionselemente

en: The access token type.
de: Der Typ des Zugriffstokens.

en: Auth code
de: Auth-Code

en: The auth code type.
de: Der Auth-Code-Typ.

en: The refresh token type.
de: Der Refresh-Token-Typ.
