Seeds Layouts (2.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Blocks
bs: Blokovi
