Seeds Layouts (2.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Blocks
af: Blokke
